Haftanın Ürünü
Harun Kolçak
Kategoriler
Öneri // Şikayet

Dilek istek ve şikayetlerinizi lütfen bize yazınız

İletişim formu için tıklayınız


Anket
İnternetten En Çok Hangi Ürünleri Sipariş Veriyorsunuz
Giyim
Teknoloji
Müzik
Film
Kitap
Oyun
   
Oylar: 4647     Anket Arşivi

Müşteri Hizmetleri
12:00 / 18:00 saatleri arasında 0212 512 64 39 no'lu telefondan her türlü soru ve görüşleriniz için ulaşabilirsiniz.
HİZMET SÖZLEŞMESİ
ÜRÜNLERİ TEMİN ETMEK İÇİN GEREKLİ KULLANIM KOŞULLARI
ÖNEMLİ! LÜTFEN SİTEYİ KULLANMADAN ÖNCE AŞAĞIDAKİ KULLANIM KOŞULLARI DİKKATLE OKUYUNUZ. EĞER BU KULLANIM KOŞULLARINI KABUL ETMİYORSANIZ, SİTEYİ KULLANMAYINIZ.

Kullanım Şartları adı altında, aşağıda verilen bilgiler Seyhanmuzik.com sitesinden ürün temin etmek için uygulanan kurallar ile ilgilidir. Bu şartlar site kullanımınızı düzenlemektedir. Bu Web sitesini kullandığınız da, Seyhanmuzik.com'un Online Gizlilik Politikası'nın hükümlerini ve Seyhanmuzik.com'un yukarıda açıklanan amaçlar ya da Web üzerinde Kişisel Bilgilerinizi talep ederken belirttiği gerekçeler doğrultusunda topladığı bilgileri kullanma koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Seyhanmuzik.com Kullanım Koşulları ile ilgili olarak haber vermeden her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Kontratın Oluşturulması
Seyhanmuzik.com sitesinden vermiş olduğunuz sipariş ile ilgili ayrıntılı bilgiler, onaylı olarak bizlere ulaşmadan, Seyhanmuzik.com ile aranızda herhangi bir anlaşma sözkonusu olamaz . Siparişinizle ilgili bilgiler bizlere ulaştığı anda kanunen iki tarafında kabul ettiği sipariş işlemi yürürlüğe girer.
Fiyatlar
Seyhanmuzik.com sitesinde yayınlanan ve ödeyeceğiniz fiyatlar, teslimat adresi yurtiçinde olması durumunda 50 TL'yi aşan siparişlerde KDV ve nakliye masrafları dahildir. 50 TL altındaki alışverişlerinizde kargo ücreti eklenir. Seyhanmuzik.com ürün fiyatları ile ilgili olarak haber vermeden her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Satışta olan ürün çeşitlerimiz stoklar ile sınırlıdır. Vermiş olduğunuz sipariş bize ulaştığında ürünün stoklarımızda yer almaması durumunda telefon ve mail yoluyla en kısa sürede sizinle irtibata geçilir ve olası gecikmeden haberdar edilirsiniz. Seyhanmuzik.com sitesindeki online satış fiyatları, Seyhan Müzik mağazalarındaki fiyatlar ile farklılık gösterebilir.
Fikrinizi Değiştirirseniz
Sipariş ettiğiniz ürün elinize ulaşmış olsa dahi, herhangi bir sebepten dolayı bu almaktan vazgeçtiğiniz ürünü, sipariş tarihinden itibaren yedi gün içerisinde bizlere bildirirseniz, aşağıdaki prosedür yürürlüğe girecektir.

* Müzik ürünlerinde ürünün arızalı olması dışında ambalajı açılmış ürünler hiçbir şekilde iade alınmaz.
* DVD / VCD de aynı şekilde, ürünün arızalı olması dışında ambalajı açılmış ürünler hiçbir şekilde iade alınmaz.
* Sipariş ettiğiniz ürün paketi içinden herhangi bir bölümü eksik ise, bu siparişinizi iptal edemezsiniz. Bu, siparişinizi iptal edemeyeceğiniz tek vaziyettir. Lütfen paket teslimatı sırasında kargo görevlisinin eşliğinde kontrolün gerçekleştirilmesinin ardından onayınızı veriniz.
* Siparişinizi iptal etmek için aşağıdaki adreslere yazılı olarak dileğinizi ve şikayetinizi iletmeniz gerekmektedir;

E-Mail: siparis@seyhanmuzik.com
Posta yolu ile bildirimler için;
İ.M.Ç. 6. Blok No : 6304 Unkapanı - İSTANBUL

* Sipariş ettiğiniz ürün Seyhanmuzik.com tarafından adresinize gönderilmek üzere yola çıkmışsa, 0 212 512 64 39 numaralı Seyhan Müzik Müşteri Hizmetleri'ne haftaiçi hergün
10:00 - 19:00 saatleri arasında bildirmeniz gerekmektedir. Seyhanmuzik.com hiçbir şekilde, açılmış paketler ile ilgili sorumluluk kabul etmez.
Teslimat
Seyhanmuzik.com siparişinizi verdiğiniz ürünleri, www.seyhanmuzik.com adresinden vermiş olduğunuz açık adrese yapar . Dilerseniz Fatura Bilgilerindeki adresiniz ile teslimat adresiniz farklılık gösterebilir.

Seyhanmuzik.com sipariş vermiş olduğunuz ürünü en kısa sürede adresinize teslim etme gayreti içinde olacağını taahüt eder.
Teslimat Prensipleri
Seyhanmuzik.com adresindeki ürünlerin fiyatları, KDV ve dağıtım masrafları (50 TL üzeri alışverişlerde) dahil olarak yayınlanmıştır.

Seyhanmuzik.com ürün teslimat prensipleri ile ilgili olarak haber vermeden her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
İadeler
Seyhanmuzik.com, bütün müşterilerini memnun etmek ister. Sipariş ettiğiniz ürün(ler), zarara uğramış veya bozulmuş ise Seyhanmuzik.com müşteri hizmetlerine bildirmeniz halinde, Seyhanmzuik.com iade prensipleri dahilinde gereği yapılacaktır.
Müşteri Sevisleri
Şikayet ve dilekleriniz için hafta içi hergün 10:00-19:00 saatleri arasında 0 212 512 64 39 numaralı telefondan Seyhanmuzik.com müşteri hizmetlerini arayabilir, destek@seyhanmuzik.com adresinden bizlere ulaşabilir veya Seyhan Muzik İ.M.Ç. 6. Blok No : 6209 Unkapanı - İSTANBUL adresine posta atabilirsiniz .
Garanti
Seyhanmuzik.com bu site içeriğinin (yazı ve resimlerin) tamlığı ve güvenilirliğine dair hiçbir garanti veremez.

Seyhanmuzik.com 3. şahısların kurmuş olduğu sitelerden, sitemize yönlendirilebilecek herhangi bir link ile ilgili işlemleri ve bu işlemlerden doğabilecek sonuçlar üzerinde hiçbir sorumluluk kabul etmez.
..:: Sorumlulukların Sınırlanması
Seyhanmuzik.com, site kullanımınızdan, erişimden kaynaklanan sorunlar ve bunun gibi nedenlerden dolayı oluşabilecek herhangibir çeşit zarar veya kayıpla ilgili olarak sorumluluk kabul etmez. Site içeriğindeki yazılarda veya resimlerde, teknik olarak hatalı yada yanlış yazılmış bilgiler olabilir. Seyhanmuzik.com bu hatalarla ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez. Ayrıca Seyhanmuzik.com sitesinden linkler sayesinde ulaşabileceğiniz diğer sitelerin içeriğinden dolayı da Seyhanmuzik.com hiçbir sorumluluk kabul etmez. Seyhanmuzik.com söz konusu sitelerin içerikleri hakkında söz sahibi olmadığı gibi bu konuda herhangi bir yükümlülüğü yoktur. Bu anlaşmadaki konular, sizin yasalar önünde sahip olduğunuz hakları hiçbir şekilde kısıtlamayacak şekilde tasarlanmıştır.
..:: Geçerlilik
İşbu şartlardan biri geçersiz ya da hükümsüz duruma düşerse, geri kalan diğer şartlar, geçersiz sayılamaz.
..:: Bütün Anlaşma
Bütün bu anlaşmada yazılan şartlar, Seyhanmuzik.com ile sizin aranızdaki anlaşmanın yükümlülüklerini anlatmak amacı ile oluşturulmuştur. Bu site ve içeriği hakkında herhangi bir Seyhanmuzik.com çalışanının dile getirebileceği konular Seyhanmuzik.com'u bağlamaz. Seyhanmuzik.com çıkabilecek asılsız haber ve söylentilerle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez.
..:: Mülkiyet ve Telif Hakkı
Bu site bütün mülkiyeti SEYHAN MUZİK YAPIM ve DAĞITIM A.Ş. ne aittir. Seyhanmuzik.com sitesinde kullanılan bütün farkedilebilir resim, yazı, grafik tablo, veritabanı, temelini oluşturan kaynak kodu ve teknoloji izin almadan kullanılamaz. Seyhanmuzik.com bir SEYHAN MUZİK YAPIM ve DAĞITIM A.Ş kuruluşudur . Sitede kullanılan bütün malzemelerin her hakkı saklıdır . Seyhanmuzik.com sitesini sadece bu şartlar anlaşmasında belirtilen kurallar dahilinde kullanabilirsiniz
..:: Marka İlanı
SEYHAN MUZİK YAPIM ve DAĞITIM A.Ş, İşbu sitede kullanılan bütün materyalin şahsı sahibidir.
..:: Dil
Seyhanmuzik.com sadece Türkçe yayın yapmaktadır.