Haftanın Ürünü
Harun Kolçak
Kategoriler
Öneri // Şikayet

Dilek istek ve şikayetlerinizi lütfen bize yazınız

İletişim formu için tıklayınız


Anket
İnternetten En Çok Hangi Ürünleri Sipariş Veriyorsunuz
Giyim
Teknoloji
Müzik
Film
Kitap
Oyun
   
Oylar: 4647     Anket Arşivi

Müşteri Hizmetleri
12:00 / 18:00 saatleri arasında 0212 512 64 39 no'lu telefondan her türlü soru ve görüşleriniz için ulaşabilirsiniz.
NEDEN SEYHAN MÜZİK?
EMNİYETLİ ve GÜVENİLİR
Seyhan Müzik vermiş olduğunuz tüm siparişlerin emniyetli ve güvenilir şartlarda gerçekleştirildiğini garanti ediyor. Tüm siparişler olağan dışı bir duruma karşı tecrübeli bir ekip tarafından manuel olarak kontrol edilmektedir.

Bilgilerinizin gizli kalması bizim için çok büyük önem teşkil etmektedir. Bu bilgiler izniniz olmadan asla herhangi bir kimseyle, her ne sebeple olursa olsun paylaşılamaz.
17 YILDIR MÜZİK SEKTÖRÜNDE
1987 yılından itibaren müzik sektöründe yer alan Seyhan Müzik, Türkiye'nin Müzik Merkezi Unkapanı Plakçılar Çarşısı'nda lider konumda yer almaktadır.

Yılların verdiği dağıtımcı firma kimliğinin yanına, Kadıköy'ün ve İstanbul'un en büyük ve en şık mağazalarını hayata geçirerek perakendecilik deki iddiasını kanıtlamış ve başarıyla sürdürmektedir.

Her konuda yazabilirsiniz
E-Mail : info@seyhanmuzik.com
GENİŞ ARŞİV
"Türkiye'nin En Geniş Müzik Arşivi" kimliğini barındıran Seyhan Müzik Online Mağazası'nda sadece en yeniler değil, en iyiler de çok yakınınızda. Yerli ve yabancı binlerce albüm, on binlerce şarkı, binlerce şarkı sözü, binlerce fotoğraf hepsi bir arada. Yeni çıkan albümlerin kısa dinletileri karar vermenizi daha kolaylaştıracak.
HER GÜN DÜŞÜK FİYAT
Seyhan Müzik'de her gün indirimli fiyatlar. Özel, sizi hayrete düşürecek indirimleri kaçırmayın.
ÇÖZÜM ODAKLI
Sipariş ettiğiniz ürün elinize ulaşmış olsa dahi, herhangi bir sebepten dolayı bu almaktan vazgeçtiğiniz ürünü, sipariş tarihinden itibaren yedi gün içerisinde bizlere bildirdiğiniz takdirde, İade prosedürü çerçevesinde en kısa sürede işleme konur.